AIKATAULU

10.20 Kisojen avaus

10.30 Erityisryhmien sukkulaviesti

10.35 Alakoulun tyttöjen sukkulaviesti

10.50 Alakoulun poikien sukkulaviesti

11.05 Yläluokkien sukkulaviesti

11.20 Lukion ja ammattioppilaitosten sukkulaviesti

11.30 PALKINTOJEN JAKO (sukkulaviestit)

11.50 Yläkoulun tyttöjen ruotsalaisviesti

12.10 Yläkoulun poikien ruotsalaisviesti

12.30 Alakoulun tyttöjen maastoviesti

12.50 Alakoulun poikien maastoviesti

13.10 Yläkoulun maastoviesti

13.30 Lukion ja ammattioppilaitosten maastoviesti

13.45 PALKINTOJEN JAKO (ruotsalaisviestit ja maastoviestit)