MIESTEN YKKÖSPESIS
Ke 2.6. 18:00 Ura - Oulun Lippo
Ke 9.6. 18:00 Ura - Laukaan Urheilijat
SU 13.6. 15:00 Ura - Jyväskylän Lohi
Ke 7.7. 18:00 Ura - Simon Kiri
La 10.7. 15:00 Ura - Alavuden Peli-Veikot
La 17.7. 15:00 Ura - Ulvilan Pesä-Veikot
La 24.7. 15:00 Ura - Loimaan Palloilijat
Su 1.8. 15:00 Ura - Ikaalisten Tarmo
La 14.8. 15:00 Ura - Alajärven Ankkurit
Ke 18.8. 17:30 Ura - Vähäkyrön Viesti
Su 29.8. 16:00 Ura - Puijon Pesis

NAISTEN SUOMENSARJA
Ke 16.6. 18:00 Ura - Ylihärmän Pesis-Junkkarit
Ke 30.6. 18:00 Ura - Vaasan Mailattaret 2
Su 4.7. 15:00 Ura - Nurmon Jymy
To 8.7. 18:00 Ura - Seinäjoen Maila-Jussit 2
To 29.7. 18:00 Ura - Kinnulan Kimmot
To 5.8. 18:00 Ura - Ylistaron Kilpa-Veljet
Ti 10.8. 18:00 Ura - Alajärven Ankkurit
To 12.8. 18:00 Ura - Toholammin Urheilijat

MIESTEN SUOMENSARJA
La 12.6. 15:00 Ura 2 - Ylihärmän Pesis-Junkkarit
Ti 15.6. 18:00 Ura 2 - Ylistaron Kilpa-Veljet
Ti 22.6. 18:00 Ura 2 - Vimpelin Veto 2
Ti 29.6. 18:00 Ura 2 - Veteli Pesis
Su 26.7. 15:00 Ura 2 - Laihian Luja
Su 8.8. 15:00 Ura 2 - Seinäjoen Maila-Jussit 2
Pe 13.8. 18:00 Ura 2 - Seinäjoen Maila-Jussit 1
Su 15.8. 15:00 Ura 2 - Pomarkun Pyry

MIESTEN MAAKUNTASARJA
Pe 21.5. 18:00 Ura 3 - Reisjärvi SIIRTYY!
Ke 23.6. 18:00 Ura 3 - Kärsämäki
Pe 2.7. 18:00 Ura 3 - Perho
Ti 27.7. 18:00 Ura 3 - Kokkola
Pe 30.7. 18:00 Ura 3 - Haapajärvi
Su 8.8. 15:00 Ura 3 - Nivala SIIRTYY!
Pe 13.8. 18:00 Ura 3 - Ylivieska SIIRTYY!

NAISTEN MAAKUNTASARJA
Ma 24.5. 18:00 Ura 3 - Nivala SIIRTYY!
To 27.5. 18:00 Ura 2 - Oulainen SIIRTYY!
To 3.6. 18:00 Ura 2 - Kokkola
La 12.6. 11:00 Ura 2 - Veteli
Ma 14.6. 18:00 Ura 2 - Kinnula
Ma 21.6. 18:00 Ura 3 - Toholampi
Ke 14.7. 18:00 Ura 3 - Sievi
To 15.7. 18:00 Ura 2 - Nivala
La 31.7. 18:00 Ura 3 - Ylivieska
Ma 2.8. 18:00 Ura 2 - Ura 3

ALUESARJAT
C-tytöt
Su 6.6. 15:00 Ura - Kempele
Su 20.6. 13:00 Ura - Simo
Su 11.7. 15:00 Ura - Oulu

D-pojat
To 24.6. 18:00 Ura - Veteli
Su 25.7. 11:00 Ura - Kajaani
La 31.7. 15:00 Ura - Oulu
Ma 9.8. 16:00 Ura - Sotkamo
La 21.8. 14:00 Ura - Ii
Ke 25.8. 18:00 Ura - Kärsämäki

D-tytöt
Ma 31.5. 18:00 Ura - Veteli SIIRTYY
To 10.6. 18:00 Ura - Oulainen
To 1.7. 18:00 Ura - Reisjärvi/Kinnula
To 12.8. 18:00 Ura - Ylivieska/Sievi SIIRTYY!
Su 5.9. 11:00 Ura - Pattijoki

E-Pojat
Pe 28.5. 18:00 Ura - Kinnula SIIRTYY
Pe 11.6. 18:00 Ura - Toholampi
Ma 28.6. 18:00 Ura - Ylivieska
Pe 16.7. 18:00 Ura - Veteli
La 28.8. Turnaus

E-tytöt
Pe 4.6. 18:00 Ura - Nivala
Ti 29.6. 18:00 Ura - Reisjärvi
Su 4.7. 11:00 Ura - Oulu
Su 15.8. 11:00 Ura - Pattijoki

F-juniorit
Pe 16.6. 18:00 Ura - Oulainen
La 17.6. 11:00 Ura - Veteli
Ma 5.7. 18:00 Ura - Kokkola
To 8.7. 18:00 Ura - Reisjärvi SIIRTYY!
Ke 28.7. 17:00 Ura - Ylivieska
Ke 28.7. 19:00 Ura - Ylivieska
La 14.8. 11:00 Ura - Kinnula
Ti 24.8. 18:00 Ura - Kärsämäki

G-juniorit
Su 30.5. 10-16 Turnaus SIIRTYY
La 3.7. 10-16 Turnaus
La 7.8. 10-16 Turnaus